قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از خدمات ما :

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات این وب سایت به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این وب سایت  از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های این وب سایت در تمامی قسمتها و فعالیتها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات شناسایی خود که شامل شماره پلاک و شماره تلفن همراه می باشد ، نسبت به خرید شارژ یا هرگونه استفاده از سایر خدمات وب سایت اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات وب سایت  استفاده می‏‌کنید، درخواست شارژ خود را ثبت یا خرید شارژ می‏‌کنید و یا به ما ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که این وب سایت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه , تماس تلفنی و ... )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و ...، امکان دارد این وب سایت  برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند با ارسال پیام از طریق منوی "تماس با ما " این امکان را لغو کنند.
توجه داشته باشید که هر انچه از طریق پیامک یا ارسال ایمیل و ... برای شما ارسال می شود به هیچ وجه درخواست کننده وجه یا اطلاعاتی نظیر شماره حساب یا رمز بانکی و ... نمی باشد . بنابر این در پاسخ دادن به پیامهای تبلیغاتی متفرقه دقت لازم را بعمل آورید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
این وب سایت به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
شرکت شاهوار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این سایت ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ما جزئی از اموال شرکت فناوران نیروی شاهوار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار این وب سایت  است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
این وب سایت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 9 صبح الی 18 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری مشکلات احتمالی میباشد.

تایید  

نظر سنجی

کدام مورد را جهت اجرای بهتر سیستم پارکبان هوشمند پیشنهاد می کنید.

افزایش تعداد نیروهای پارکبان - 15.6%
توسعه و ارتقا روشهای غیر حضوری خرید شارژ - 46.7%
آموزش بیشتر به پارکبانان - 15.1%
اطلاع رسانی بیشتر به مردم از طریق نصب تابلو و بنر - 22.6%

كل آرا: 199
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 28 ژانویه 2018 - 00:00